1. Dlaczego wysłana przeze mnie e-kartka nie została przeczytana przez adresata?
 2. Dlaczego wysłana przeze mnie e-kartka nie została dostarczona do adresata?

 1. Dlaczego wysłana przeze mnie e-kartka nie została przeczytana przez adresata?  Do góry

  Powodów nieprzeczytania e-kartki przez adresata może być kilka np.

  1. Błędnie wpisany adres e-mail adresata tzw. literówka. Gdy w adresie e-mail będzie błąd nie ma możliwości, aby wiadomość o wysłanej przez państwa e-kartce znalazła się w skrzynce pocztowej adresata, dlatego proszę dokładnie sprawdzać poprawność wprowadzonych danych.

  2. Przepełniona lub zablokowana skrzynka pocztowa adresata

  3. Nieaktualny adres e-mail adresata, dlatego aby mieć pewność, że kartka będzie przeczytana przez adresata proszę upewnić się aktualności adresu e-mail

  4. Przez błędnie działający filtr antyspamowy na serwerze państwa skrzynki odbiorczej i umieszczenie wiadomości o wysłanej przez państwa e-kartce w folderze spam i jeśli adresat kartki tam nie zaglądnie to e-kartka nie ma szans być przeczytana

  5. Chwilowe błędy w działaniu serwerów poczty adresatów kartek i jeśli w momencie wysłania przez państwa kartki elektronicznej serwer pocztowy adresata nie będzie działał prawidłowo, to wiadomość o wysłanej kartce nie znajdzie się w skrzynce odbiorczej adresata i co za tym idzie nie będzie miał możliwości jej przeczytania.

  6. Wysyłanie e-kartek na firmowe adresy e-mail odbiorców, ponieważ administratorzy serwerów firmowych dość często ręcznie blokują wiadomości z serwisów z e-kartkami, dlatego zalecamy wysyłać e-kartki na prywatną pocztę e-mail

  7.Obecnie administratorzy skrzynek pocztowych oferują tzw. zakładki i przychodzące wiadomości są segregowane i umieszczane zamiast w folderze głównym skrzynki w odpowienich zakładkach i niestety niekoniecznie wiadomości są dobrze rozpoznawane i dość często wiadomości o wysłanej przez państwa kartce umieszczane są np. w poczcie:

  o2.pl - w zakładce Oferty
  wp.pl - w zakładce Oferty
  gmail.com - w zakładce Powiadomienia

  w innych pocztach sprawa wygląda podobnie jeśli adresat korzysta z zakładek

  i jeśli adresat kartki nie zaglądnie do danej zakładki tylko czyta wiadomości z folderu głównego poczty to nie ma szans na odczytanie zawartości kartki. Najlepiej jest zrezygnować z zakładek i zmienić ustawienia swoich skrzynek odbiorczych bo niestety nie jest to dobry wynalazek, ponieważ niekiedy ważne wiadomości chociażby takie jak e-kartki nie są czytane przez adresatów a nadawcy denerwują się że kartka nie została odebrana.

  8. Adresat e-kartki po prostu nie kliknął w link z wiadomością o wysłanej przez państwa e-kartce i w takim przypadku e-kartka nie będzie przeczytana Niestety na powyższe przypadki nie mamy wpływu, więc nie możemy mówić o tzw. dostarczaniu e-kartki.

  Niestety na powyższe problemy nasz serwis nie ma wpływu. My ze swojej strony możemy tylko zagwarantować, że e-kartka zostanie wysłana ale nie mamy wpływu na działanie zewnętrznych aplikacji. Jednak większość e-kartek bez problemu dociera do adresatów i sprawia im to wiele radości.

 2. Dlaczego wysłana przeze mnie e-kartka nie została dostarczona do adresata?  Do góry

  Przy wysyłaniu e-kartek nie ma takiego określenia jak "e-kartka dostarczona", "e-kartka niedostarczona", "e-kartki doszła do adresata", "e-kartka nie doszła do adresata" prawidłowe określenia to: "e-kartka przeczytana" lub "e-kartka nieprzeczytana", "e-kartka wysłana" lub "e-kartka niewysłana".

  Jeśli po wysłaniu e-kartki z naszego serwisu wyświetli się państwu końcowy komunikat, "kartka została wysłana" to oznacza, że e-kartka na 100% została wysłana do adresata, a to czy adresat przeczyta e-kartkę to jest już inna sprawa, na którą serwis e-Kartki Świąteczne nie ma wpływu.

  Gdy posiadacie państwo Konto Użytkownika w serwisie e-Kartki Świąteczne to po zalogowaniu się do panelu konta znajdziecie tam informacje czy dana e-kartka została wysłana i czy została przeczytana, dlatego zachęcamy do założenia darmowe Konta Użytkownika.

Wybieraj e-Kartki

Jest wiele świąt w roku zarówno tych oficjalnych jak i tych mniej oficjalnych jak chociażby imieniny czy urodziny. Niejednokrotnie to te mniej oficjalne święta są dla kogoś bardziej ważne. Trzeba pamiętać o bliskich nam osobach, aby właśnie w ten świąteczny dzień, który dla nich jest wyjątkowy pozostał długo w ich pamięci. Nawet niewinne e-kartki mogą sprawić adresatom wiele radości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ kartki są darmowe i możecie je wysyłać z każdego miejsca na ziemi. E-Kartki Czekaja na Waszych znajomych.